0 : 18
امروز پنجشنبه 03 اسفند 1396 -
اخبار : پژوهش و فناوری

پذیرش اولین واحدهای کاری تولید محتوا در معاونت پژوهشی جهاددانشگاهی همدان

اولین واحدهای کاری تولید محتوا در مرکز تجمیع و تولید محتوای الکترونیکی معاونت پژوهشی جهاددانشگاهی همدان پذیرش شدند.
تاریخ : شنبه 24 تير 1396
ساعت: 30 : 17   بازدید کنندگان : 242 نفر
  نسخه چاپی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی همدان، علی کلانترنیا گفت: مرکز تجمیع و تولید محتوای الکترونیکی این واحد با هدف توسعه خدمات ارزش افزوده تلفن همراه در استان همدان، فعالیت خود را از اردیبهشت سال جاری آغاز کرده است. 
معاونت پژوهشی جهاددانشگاهی همدان  اظهار کرد، این مرکز تاکنون اقداماتی جهت تشکیل تیم های ارزیابی،  فنی، بازاریابی و آموزشی انجام داده است. در پی تشکیل این تیم های تخصصی، حضور واحدهای کاری (متشکل از شرکت های فعال در حوزه فناوری اطلاعات و اشخاص صاحب ایده و تیم اجرایی) در مرکز چشمگیر بود به طوری که تاکنون هشت واحد کاری طرح های خود را به مرکز ارائه داده اند و توسط تیم ارزیابی مورد بررسی قرار گرفته است.
وی افزود: از بین طرح های ارسال شده، پنج طرح که در زمینه خدمات ارزش افزوده تلفن همراه هستند، توسط تیم اجرایی واحد کاری مربوطه تایید و پیاده سازی شده اند و بخش زیادی از فعالیت های مربوط به برنامه نویسی خدمات مورد نظر انجام گرفته است.
کلانترنیا بیان کرد: با توجه به بررسی به عمل آمده توسط تیم ارزیابی مرکز، قابلیت تجاری سازی برای این طرح ها وجود داشته و اقداماتی جهت تحلیل بازار و انتخاب مشتریان هدف توسط تیم مشترک مرکز تجمیع محتوای جهاددانشگاهی و شرکت ایرانسل در حال انجام است.
این معاونت در پایان اظهار کرد: پس از اقدامات تحلیل بازار و تست برنامه، تولیدات واحد های کاری منتشر شده و به دست مشتری نهایی اپراتور تلفن همراه خواهد رسید.


امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)
 

 

مناسبت روز
عناوین اصلی
نمايه ها
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
صفحه جهاددانشگاهی در آپارات
جهاددانشگاهی و واحدهای سازمانی آن در یک نگاه
کتاب رهنمود
کانال جهاددانشگاهی
معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی
معاونت آموزشی جهاددانشگاهی
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی
سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری ایکنا
خبرگزاری سینا پرس