13 : 33
امروز دوشنبه 03 مهر 1396 -
اخبار : فرهنگي
معاون مرکز مطالعات میان رشته‌ای خبر داد:
تصویب و اجرای 11 طرح در شش ماهه اول سال جاری

معاون مرکز مطالعات میان رشته‌ای سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان از تدوین و انجام 11 طرح در سه گروه قرآن و سلامت، قرآن و علوم تربیتی و قرآن و مسائل اجتماعی در مرکز مطالعات میان رشته‌ای سازمان فعالیت‌های قرآنی در 6 ماه اول سال جاری خبر داد.
تاریخ : دوشنبه 28 فروردين 1396
ساعت: 56 : 11   بازدید کنندگان : 175 نفر
  نسخه چاپی

به گزارش روابط عمومی سازمان فعالیتهای قرآنی دانشگاهیان کشور، زهرا نقی‌زاده معاون مرکز مطالعات میان رشته‌ای این سازمان با اعلام این خبر گفت: مرکز مطالعات میان رشته‌ای قرآن کریم، نزدیک به دو سال آغاز به فعالیت کرده است و در طی این مدت توانسته فعالیت‌های مرتبط با اهداف این سازمان را راه‌اندازی نماید.
معاون مرکز مطالعات میان رشته‌ای قرآن کریم در تشریح فعالیت‌های مرکز توضیح داد: این مرکز در طی مدت دو سال، در صدد راه‌اندازی 3 گروه قرآن و سلامت، قرآن و علوم تربیتی و گروه قرآن و مسائل اجتماعی بوده است. هم‌چنین از دیگر فعالیت‌های این مرکز می‌توان به دریافت طرح‌های پژوهشی مرتبط و در جهت اهداف سازمان، تدوین مقالات علمی-پژوهشی جهت ارتقا علمی در زمینه مطالعات میان رشته‌ای قرآن در سه گروه مذکور و انتشار مجله علمی تخصصی مطالعات میان رشته‌ای قرآن کریم اشاره کرد.

انجام بیش از 3 طرح پژوهشی
نقی‌زاده در خصوص وضعیت مرکز مطالعات در زمینه طرح‌های پژوهشی عنوان کرد: بر اساس رایزنی‌ها و پیگیری‌های انجام شده،11 طرح و پروپزال در حال پیگیری و رساندن به مرحله تصویب و اجرا و 3 طرح پژوهشی در حال اجرا می‌باشد.

تدوین و چاپ  7 مقاله علمی–پژوهشی
معاون مرکز مطالعات میان رشته‌ای قرآن کریم در زمینه تدوین و چاپ مقالات در طی 6 ماه سال جاری چنین گفت: در سال 96 نزدیک به 7 مقاله علمی–پژوهشی توسط محققین و کارشناسان این مرکز تدوین و به دنبال چاپ خواهد بود.

انتشار 2 شماره از مجله علمی تخصصی
نقی‌زاده با معرفی مجله علمی–تخصصی مطالعات میان رشته‌ای قرآن کریم، بیان کرد: در 6 ماه اول سال 96 ، 2 شماره از مجله با مقالاتی در زمینه مطالعات میان رشته‌ای قرآن کریم منتشر خواهد شد.


امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)
 

 

مناسبت روز
عناوین اصلی
نمايه ها
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
کاروان اربعین
کتاب رهنمود
کانال جهاددانشگاهی
معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی
معاونت آموزشی جهاددانشگاهی
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی
سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری ایکنا
خبرگزاری سینا پرس