13 : 33
امروز دوشنبه 03 مهر 1396 -
اخبار : پژوهش و فناوری

خردادماه سال جاری؛ سلامتکده طب سنتی جهاددانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد آغاز به کار می‌کند

رئیس جهاددانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مجوز سلامتکده طب سنتی گرفته شده و در خردادماه در جهاددانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد آغاز به کار می‌کند.
تاریخ : دوشنبه 21 فروردين 1396
ساعت: 11 : 15   بازدید کنندگان : 216 نفر
  نسخه چاپی

به گزارش روابط عمومی کهگیلویه و بویراحمد، محمد سبحانی رئیس جهاددانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد، ۱۹ فروردین‌ماه در دیدار مدیران و مسوولان دانشگاه‌های استان با استاندار، اظهار کرد: مجوز سلامتکده طب سنتی نیز گرفته شده و در خردادماه کارهای آن آغاز می شود. همچنین دو مرکز دست بافته‌های داری در استان شروع به کار کرده‌اند.
وی با اشاره به دیگر اقدامات انجام شده و در حال انجام جهاددانشگاهی در استان، افزود: مجوز درمانگاه عمومی نیز اخذ شده است که قبل از پایان نیمه اول سال شروع به کار می‌کند.
رئیس جهاد دانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به ظرفیت جهاددانشگاهی، بیان کرد: این نهاد در حوزه‌های سلول‌های بنیادی، مرکز ناباروری و ... در سال گذشته موفقیت‌هایی فراوانی به دست آورد.
سبحانی از خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنا به عنوان خبرگزاری‌های توانمند در استان یاد کرد و تصریح کرد: این خبرگزاری‌ها با مشکلاتی روبه رو هستند که نیاز است نسبت به رفع مشکلات آنها همکاری‌های لازم انجام شود.


امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)
 

 

مناسبت روز
عناوین اصلی
نمايه ها
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
کاروان اربعین
کتاب رهنمود
کانال جهاددانشگاهی
معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی
معاونت آموزشی جهاددانشگاهی
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی
سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری ایکنا
خبرگزاری سینا پرس