13 : 34
امروز دوشنبه 03 مهر 1396 -
اخبار : تجاری سازی فناوری و اشتغال

مشارکت جهاددانشگاهی در برپایی نمایشگاه الکامپ خوزستان

نمایشگاه استانی الکامپ با مشارکت دفتر تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاددانشگاهی خوزستان برپا می‌شود.
تاریخ : سه شنبه 15 فروردين 1396
ساعت: 41 : 11   بازدید کنندگان : 253 نفر
  نسخه چاپی

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خوزستان، نمایشگاه استانی الکامپ ۲۸ فروردین تا اول اردیبهشت‌ماه در اهواز برگزار می‌شود و جهاددانشگاهی خوزستان به عنوان یکی از حامیان برگزاری، مسوولیت نظارت و هماهنگی سالن ویژه کسب و کارهای نوپا را بر عهده خواهد داشت.
با توجه به نامگذاری امسال با عنوان "اقتصاد مقاومتی، تولید- اشتغال"، شناسایی کسب و کارهای نوپا و حمایت از آن ها با هدف توسعه و رشد اکوسیستم کارآفرینی در دستور کار دفتر تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاددانشگاهی خوزستان قرار گرفته است و از این طریق می‌توان به تربیت و تقویت بخش خصوصی و افزایش تولید ملی امیدوارم بود.
حضور در بخش کسب و کارهای نوپا نمایشگاه الکامپ خوزستان برای همه افراد حقیقی و حقوقی که در دو سال گذشته توانسته‌اند محصولی شامل نرم‌افزار، سخت‌افزار و یا خدمات فراهم کنند، می‌توانند به عنوان کسب و کار نوپا در این بخش حاضر شوند و محصول خود را به جامعه و سرمایه‌گذاران معرفی کنند. در این نمایشگاه، صاحبان کسب و کارهای نوپا و عوامل موثر در اکوسیستم کارآفرینی مانند سرمایه‌گذاران و سازمان‌های سیاست‌گذار در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند.
در نمایشگاه الکامپ خوزستان و در بخش کسب و کارهای نوپا، چندین عنوان کارگاه آموزشی نیز از سوی دفتر تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی خوزستان برپا خواهد شد.


امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)
 

 

مناسبت روز
عناوین اصلی
نمايه ها
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
کاروان اربعین
کتاب رهنمود
کانال جهاددانشگاهی
معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی
معاونت آموزشی جهاددانشگاهی
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی
سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری ایکنا
خبرگزاری سینا پرس