15 : 36
امروز جمعه 03 فروردين 1397 -
اخبار : فرهنگي

رونمایی از 6 عنوان کتاب در جهاد دانشگاهی واحد اصفهان

شش عنوان کتاب دوشنبه 23 اسفند ماه در گردهمایی پایان سال خانواده بزرگ جهاددانشگاهی واحد اصفهان رونمایی شد.
تاریخ : شنبه 28 اسفند 1395
ساعت: 44 : 11   بازدید کنندگان : 384 نفر
  نسخه چاپی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد اصفهان، داریوش اسماعیلی ضمن اعلام این خبر گفت: گردهمایی پایان سال پرسنل و خانواده بزرگ جهاد دانشگاهی واحد اصفهان در حالی برگزار شد که در یکی از بخش های آن 6 جلد کتاب که به تازگی در انتشارات این واحد منتشر شده است رونمایی شد.
معاون فرهنگی جهاددانشگاهی واحد اصفهان بیان کرد: آموزش کاربردی ساخت بازی های رایانه ای، نوروآناتومی بالینی به زبان ساده، راهنمای والدین کودکان دارای دستگاه حلزون شنوایی، نارساخوانی در مدرسه، برندسازی با رویکرد منابع انسانی و ارتقای درون مایه مدیریتی کسب و کارهای کوچک عناوین این کتاب ها بوده است.
وی افزود: کتاب آموزش کاربردی ساخت بازی های رایانه ای با هدف معرفی روش ها و ابزارهای ساخت بازی های رایانه ایی همراه با پروژه های کاربردی توسط مهدی جبارزارع و مهدی ایران نژاد تالیف شده است.
اسماعیلی در ادامه گفت: کتاب نارساخوانی در مدرسه با هدف تشخیص، ارزیابی و درمان این نوع اختلالات توسط دکتر سالار فرامرزی و آرزو شاکری ترجمه و همچنین کتاب راهنمای والدین کودکان دارای دستگاه حلزون شنوایی با هدف آشنایی والدین با فرایند کاشت حلزون توسط دکتر سالار فرامرزی، علیرضا محسنی اژیه، دکتر سید حمید رضا ابطحی و مهسا سپهرنژاد ترجمه شده است.
معاون فرهنگی ضمن معرفی سه کتاب دیگر گفت: نوروآناتومی بالینی به زبان ساده توسط سروش فاطمی و حسین بختیار ترجمه و در این واحد منتشر شده اشت. همچنین کتاب برندسازی با رویکرد منابع انسانی و ارتقای درون مایه مدیریتی کسب و کارهای کوچک به ترتیب توسط دکتر احمد رضا شکری زاده تالیف و ترجمه شده است.
لازم به ذکر است، به نویسندگان این آثار لوح تقدیر و یادبود اهدا گردید.

امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)
 

 

مناسبت روز
عناوین اصلی
نمايه ها
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
توصیه های سفر در سال 1397
صفحه جهاددانشگاهی در آپارات
جهاددانشگاهی و واحدهای سازمانی آن در یک نگاه
کتاب رهنمود
کانال جهاددانشگاهی
معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی
معاونت آموزشی جهاددانشگاهی
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی
سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری ایکنا
خبرگزاری سینا پرس