15 : 35
امروز جمعه 03 فروردين 1397 -
اخبار : فرهنگي

به همت انتشارات جهاددانشگاهی اردبیل؛ دو عنوان کتاب در حوزه کشاورزی و محیط زیست منتشر شد

به همت انتشارت جهاددانشگاهی استان اردبیل دو عنوان کتاب «مدیریت راهبردی محیط زیست شهری و منطقه‌ای» و «تاکسونومی و بیولوژی مقایسه‌ای زنبوران عسل جهان و ایران» در حوزه کشاورزی و محیط زیست منتشر شد.
تاریخ : شنبه 28 اسفند 1395
ساعت: 35 : 10   بازدید کنندگان : 258 نفر
  نسخه چاپی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، کتاب "مدیریت راهبردی محیط زیست شهری و منطقه‌ای" تالیف دکتر مژگان زعیم‌دار، عضو هیات علمی دانشگاه آزاد تهران شمال، دکتر سارا اوحدی عضو هیات علمی دانشگاه آزاد دماوند و دکتر غزاله ربانی ابوالفضلی، دانش آموخته برنامه‌ریزی شهری در 174 صفحه یکی از این عناوین است که در 11 فصل جمع بندی شده است .
"تاکسونومی و بیولوژی مقایسه‌ای زنبوران عسل جهان و ایران" دومین کتاب منتشره در جهادانشگاهی اردبیل است که توسط مهندس تقی قاسمی خادمی، دانش آموخته رشته سیستماتیک جانوری از دانشگاه شهید بهشتی تهران و عضو جهاددانشگاهی استان اردبیل در 9 فصل و 400 صفحه به رشته تحریر درآمده است.
شرح ويژگي‌ها و جايگاه تاكسونوميكي زنبوران عسل با استناد بر مباحث علم بيوسيستماتيك جانوري، مطالعه مقايسه‌ايِ جامع درباره‌ بيولوژي 9 گونه زنبورعسل براي اولين بار در ايران، ارائه‌ بروزترين و آخرين تحقيقات در رابطه با زنبوران عسل جهان و ايران و مطالعه تاريخچه پژوهش‌ها درباره‌ زنبوران عسل ايران و شرح تكنيك‌هاي مطالعات آزمايشگاهي از خصوصیات منحصربفرد این کتاب می‌باشد.

امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)
 

 

مناسبت روز
عناوین اصلی
نمايه ها
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
توصیه های سفر در سال 1397
صفحه جهاددانشگاهی در آپارات
جهاددانشگاهی و واحدهای سازمانی آن در یک نگاه
کتاب رهنمود
کانال جهاددانشگاهی
معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی
معاونت آموزشی جهاددانشگاهی
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی
سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری ایکنا
خبرگزاری سینا پرس