0 : 24
امروز پنجشنبه 03 اسفند 1396 -
اخبار : تجاری سازی فناوری و اشتغال

معاون حقوقی رییس جمهور بیان کرد: توجه ویژه به توانمندی های فناورانه موجود در استان البرز

حجت الاسلام والمسلمین انصاری با اشاره به رونمایی از داروی جدید کنترل آلزایمر و کاهش علایم تحریک پذیری آن با نام ملوتروپیک توسط وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در محل پارک علم و فناوری البرز، افزود: چنین موارد مهم و مطرحی نشان از توانمندی های فناورانه موجود در استان البرز است که بایستی به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد.
تاریخ : شنبه 23 بهمن 1395
ساعت: 32 : 16   بازدید کنندگان : 336 نفر
  نسخه چاپی

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، حجت الاسلام و المسلمین دکتر مجید انصاری معاون حقوقی رییس جمهور دوشنبه 18 بهمن، در نشستی صمیمی به مناسبت دهه فجر میهمان مسوولان و مردم استان البرز بود.
در این نشست که مهندس طهایی استاندار البرز،‌ مهندس ربانی رییس پارک علم و فناوری البرز و سایر مدیران دستگاه های اجرایی حضور داشتند، معاون حقوقی رییس جمهور با اشاره به ظرفیت های مختلف استان البرز گفت:‌ با توجه به وسعت استان البرز و محدودیت های طبیعی و اقلیمی، بایستی ‌به این استان نه به عنوان قطب صنعتی بلکه به عنوان قطب صنایع هایتک نگاه کرده و از فرصت های موجود نهایت استفاده را برد و البرز را به عنوان قطب علم و فناوری کشور در نظر گرفت.
حجت الاسلام انصاری در ادامه با اشاره به رونمایی از داروی جدید کنترل آلزایمر و کاهش علایم تحریک پذیری آن با نام ملوتروپیک توسط وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در محل پارک علم و فناوری البرز، افزود: چنین موارد مهم و مطرحی نشان از توانمندی های فناورانه موجود در استان البرز است که بایستی به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد.
وی در خاتمه از مسوولان و مدیران استانی خواست تا موانع قانونی کسب و کار را در راستای تقویت اقتصاد مقاومتی به معاونت حقوقی ریاست جمهوری اعلام تا از طریق هیات دولت، مجلس شورای اسلامی، ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و سایر مجموعه های ذیربط بر طرف شود.امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)
 

 

مناسبت روز
عناوین اصلی
نمايه ها
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
صفحه جهاددانشگاهی در آپارات
جهاددانشگاهی و واحدهای سازمانی آن در یک نگاه
کتاب رهنمود
کانال جهاددانشگاهی
معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی
معاونت آموزشی جهاددانشگاهی
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی
سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری ایکنا
خبرگزاری سینا پرس