13 : 26
امروز دوشنبه 03 مهر 1396 -
اخبار : تجاری سازی فناوری و اشتغال

معاون حقوقی رییس جمهور بیان کرد: توجه ویژه به توانمندی های فناورانه موجود در استان البرز

حجت الاسلام والمسلمین انصاری با اشاره به رونمایی از داروی جدید کنترل آلزایمر و کاهش علایم تحریک پذیری آن با نام ملوتروپیک توسط وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در محل پارک علم و فناوری البرز، افزود: چنین موارد مهم و مطرحی نشان از توانمندی های فناورانه موجود در استان البرز است که بایستی به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد.
تاریخ : شنبه 23 بهمن 1395
ساعت: 32 : 16   بازدید کنندگان : 246 نفر
  نسخه چاپی

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، حجت الاسلام و المسلمین دکتر مجید انصاری معاون حقوقی رییس جمهور دوشنبه 18 بهمن، در نشستی صمیمی به مناسبت دهه فجر میهمان مسوولان و مردم استان البرز بود.
در این نشست که مهندس طهایی استاندار البرز،‌ مهندس ربانی رییس پارک علم و فناوری البرز و سایر مدیران دستگاه های اجرایی حضور داشتند، معاون حقوقی رییس جمهور با اشاره به ظرفیت های مختلف استان البرز گفت:‌ با توجه به وسعت استان البرز و محدودیت های طبیعی و اقلیمی، بایستی ‌به این استان نه به عنوان قطب صنعتی بلکه به عنوان قطب صنایع هایتک نگاه کرده و از فرصت های موجود نهایت استفاده را برد و البرز را به عنوان قطب علم و فناوری کشور در نظر گرفت.
حجت الاسلام انصاری در ادامه با اشاره به رونمایی از داروی جدید کنترل آلزایمر و کاهش علایم تحریک پذیری آن با نام ملوتروپیک توسط وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در محل پارک علم و فناوری البرز، افزود: چنین موارد مهم و مطرحی نشان از توانمندی های فناورانه موجود در استان البرز است که بایستی به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد.
وی در خاتمه از مسوولان و مدیران استانی خواست تا موانع قانونی کسب و کار را در راستای تقویت اقتصاد مقاومتی به معاونت حقوقی ریاست جمهوری اعلام تا از طریق هیات دولت، مجلس شورای اسلامی، ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و سایر مجموعه های ذیربط بر طرف شود.امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)
 

 

مناسبت روز
عناوین اصلی
نمايه ها
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
کاروان اربعین
کتاب رهنمود
کانال جهاددانشگاهی
معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی
معاونت آموزشی جهاددانشگاهی
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی
سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری ایکنا
خبرگزاری سینا پرس