5 : 45
امروز يكشنبه 05 فروردين 1397 -
اخبار : پژوهش و فناوری

در راستای اجرای طرح پرورش ماهی در قفس سیستان و بلوچستان صورت گرفت؛ بازدید از پروژه های پرورش ماهی در قفس دریای اژه ترکیه

ماموریت تحقیقاتی رییس جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان به کشور ترکیه و بازدید از پروژه های پرورش ماهی در قفس در دریای اژه با هدف انتقال تجربیات و بررسی دانش فنی و فن‌آوری کشور ترکیه در زمینه پرورش آبزیان در قفس انجام شد.
تاریخ : چهار شنبه 20 بهمن 1395
ساعت: 6 : 18   بازدید کنندگان : 901 نفر
  نسخه چاپی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان، منصور تاجری رئیس جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان در این باره اظهار داشت: با عنایت به اینکه بزودی کار  پرورش ماهی در قفس با محوریت  جهاد دانشگاهی استان در سواحل مکران  انجام خواهد شد سفر علمی و تحقیقاتی با دعوت و هزینه شرکت ترک صورت گرفته است.
وی ادامه داد: انتقال تجربیات و بررسی دانش فنی و فن‌آوری کشور ترکیه در زمینه پرورش آبزیان در قفس از جمله مهمترین اهداف این سفر علمی و پژوهشی عنوان بشمار می‌رود.
رئیس جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان افزود: پس از بازدید چند روزه از فرایند ساخت تجهیزات و ملزومات قفس و مراحل  پرورش بچه ماهی، مذاکرات ما و مدیران شیلات کشور و سایر همراهان و کارشناسان و هیات اعزامی با مدیر شرکت ترکیه‌ای در جریان است.امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)
 

 

مناسبت روز
عناوین اصلی
نمايه ها
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
توصیه های سفر در سال 1397
صفحه جهاددانشگاهی در آپارات
جهاددانشگاهی و واحدهای سازمانی آن در یک نگاه
کتاب رهنمود
کانال جهاددانشگاهی
معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی
معاونت آموزشی جهاددانشگاهی
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی
سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری ایکنا
خبرگزاری سینا پرس