16 : 31
امروز شنبه 25 آذر 1396 -
اخبار : تجاری سازی فناوری و اشتغال

نشست مشترک رییس پارک علم و فناوری و مدیر کل اداره بازرسی استان البرز برگزار شد

مهندس دهقان مدیر کل بازرسی استان البرز، 12 بهمن ماه با مهندس ربانی رییس پارک علم و فناوری البرز در یک نشست تخصصی دیدار و گفت و گو و از این پارک بازدید کرد.
تاریخ : دوشنبه 18 بهمن 1395
ساعت: 21 : 12   بازدید کنندگان : 313 نفر
  نسخه چاپی

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، در این دیدار که 12 بهمن ماه انجام شد، مهندس ربانی، با معرفی فعالیت ها و دستاوردهای پارک علم و فناوری البرز و مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاددانشگاهی گفت:  واحدهای فناور عضو در پارک علم و فناوری البرز موفق به ارایه محصولات فناورانه و مبتکرانه مطرحی در سطح استان و حتی کشور گردیده اند و پژوهشکده‌های مستقر در این مجموعه در زمینه‌های مختلف علمی و پژوهشی فعالیت می‌کنند که در کشور و منطقه منحصر به فرد هستند.
در این جلسه مهندس دهقان مدیرکل بازرسی استان البرز ضمن بازدید از پارک علم و فناوری البرز، واحدهای فناور مستقر در آن و مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاددانشگاهی، نسبت به گسترش همکاری و تعاملات با پارک علم و فناوری ابراز علاقه نمودند.
در این بازدید از برخی شرکت های فناور عضو در پارک نظیر زرین کوه، پلاسماپژوه پارس، سامانه های پیشرفته نانوارتباط( سپنا)، توسعه گران الکترونیک رخش و نوران سازه رهاورد آویژه، پژوهشکده گیاهان دارویی، آزمایشگاه ها و مرکز دکل های حفاری واحد علم و صنعت، پژوهشگاه رویان و مرکز تخصصی ماشین های الکتریکی واحد خواجه نصیرالدین طوسی بازدید نمودند.امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)
 

 

مناسبت روز
عناوین اصلی
نمايه ها
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
جهاددانشگاهی و واحدهای سازمانی آن در یک نگاه
کتاب رهنمود
کانال جهاددانشگاهی
معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی
معاونت آموزشی جهاددانشگاهی
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی
سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری ایکنا
خبرگزاری سینا پرس