5 : 47
امروز يكشنبه 05 فروردين 1397 -
اخبار : تجاری سازی فناوری و اشتغال

نشست مشترک رییس پارک علم و فناوری و مدیر کل اداره بازرسی استان البرز برگزار شد

مهندس دهقان مدیر کل بازرسی استان البرز، 12 بهمن ماه با مهندس ربانی رییس پارک علم و فناوری البرز در یک نشست تخصصی دیدار و گفت و گو و از این پارک بازدید کرد.
تاریخ : دوشنبه 18 بهمن 1395
ساعت: 21 : 12   بازدید کنندگان : 371 نفر
  نسخه چاپی

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، در این دیدار که 12 بهمن ماه انجام شد، مهندس ربانی، با معرفی فعالیت ها و دستاوردهای پارک علم و فناوری البرز و مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاددانشگاهی گفت:  واحدهای فناور عضو در پارک علم و فناوری البرز موفق به ارایه محصولات فناورانه و مبتکرانه مطرحی در سطح استان و حتی کشور گردیده اند و پژوهشکده‌های مستقر در این مجموعه در زمینه‌های مختلف علمی و پژوهشی فعالیت می‌کنند که در کشور و منطقه منحصر به فرد هستند.
در این جلسه مهندس دهقان مدیرکل بازرسی استان البرز ضمن بازدید از پارک علم و فناوری البرز، واحدهای فناور مستقر در آن و مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاددانشگاهی، نسبت به گسترش همکاری و تعاملات با پارک علم و فناوری ابراز علاقه نمودند.
در این بازدید از برخی شرکت های فناور عضو در پارک نظیر زرین کوه، پلاسماپژوه پارس، سامانه های پیشرفته نانوارتباط( سپنا)، توسعه گران الکترونیک رخش و نوران سازه رهاورد آویژه، پژوهشکده گیاهان دارویی، آزمایشگاه ها و مرکز دکل های حفاری واحد علم و صنعت، پژوهشگاه رویان و مرکز تخصصی ماشین های الکتریکی واحد خواجه نصیرالدین طوسی بازدید نمودند.امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)
 

 

مناسبت روز
عناوین اصلی
نمايه ها
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
توصیه های سفر در سال 1397
صفحه جهاددانشگاهی در آپارات
جهاددانشگاهی و واحدهای سازمانی آن در یک نگاه
کتاب رهنمود
کانال جهاددانشگاهی
معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی
معاونت آموزشی جهاددانشگاهی
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی
سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری ایکنا
خبرگزاری سینا پرس