13 : 17
امروز دوشنبه 02 بهمن 1396 -
اخبار : پژوهش و فناوری

مرکز اطلاعات علمی جهاددانشگاهی در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی حضور یافت

مرکز اطلاعات علمی جهاددانشگاهی با حضور در هفدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری به معرفی فعالیت ها و آخرین دستاوردهای خود پرداخت.
تاریخ : دوشنبه 29 آذر 1395
ساعت: 58 : 14   بازدید کنندگان : 317 نفر
  نسخه چاپی

به گزارش روابط عمومی مرکز اطلاعات علمی جهاددانشگاهی، در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، این مرکز ضمن ارایه توضیحات درباره فعالیت های علمی و تحقیقاتی خود، خدمات و سرویس های موجود در تارگاه SID را به مخاطبان معرفی کرده و از نظرات، انتقادها و پیشنهادهای آنها بهره مند شد. معرفی خدمات موجود در بانک نشریات علمی، بانک مجامع علمی و بانک طرح های پژوهشی، نحوه چگونگی استفاده مخاطبان از امکانات تارگاه و دسترسی به مقالات علمی، معرفی دوره های آموزشی تخصصی، ارتباط با ارکان نشریات علمی کشور، ارتباط با مراکز آموزش عالی و تحقیقاتی جهت پیگیری امور پژوهشی و نظر سنجی از مخاطبان از فعالیت های بارز این مرکز در طول ایام برگزاری نمایشگاه بود.
گفتنی است، دکتر وحید احمدی معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم و برخی از روسای مراکز علمی و تحقیقاتی از غرفه مرکز اطلاعات علمی بازدید کرده و از نزدیک با آخرین دستاوردهای این مرکز آشنا شدند.
هفدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری با شرکت حدود 270 دانشگاه، پژوهشکده، سازمان و مرکز تحقیقاتی در 5 سالن از 24 تا 28 آذر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.    امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)
 

 

مناسبت روز
عناوین اصلی
نمايه ها
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
صفحه جهاددانشگاهی در آپارات
جهاددانشگاهی و واحدهای سازمانی آن در یک نگاه
کتاب رهنمود
کانال جهاددانشگاهی
معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی
معاونت آموزشی جهاددانشگاهی
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی
سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری ایکنا
خبرگزاری سینا پرس