21 : 12
امروز يكشنبه 02 مهر 1396 -
اخبار : پژوهش و فناوری

مرکز اطلاعات علمی جهاددانشگاهی در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی حضور یافت

مرکز اطلاعات علمی جهاددانشگاهی با حضور در هفدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری به معرفی فعالیت ها و آخرین دستاوردهای خود پرداخت.
تاریخ : دوشنبه 29 آذر 1395
ساعت: 58 : 14   بازدید کنندگان : 235 نفر
  نسخه چاپی

به گزارش روابط عمومی مرکز اطلاعات علمی جهاددانشگاهی، در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، این مرکز ضمن ارایه توضیحات درباره فعالیت های علمی و تحقیقاتی خود، خدمات و سرویس های موجود در تارگاه SID را به مخاطبان معرفی کرده و از نظرات، انتقادها و پیشنهادهای آنها بهره مند شد. معرفی خدمات موجود در بانک نشریات علمی، بانک مجامع علمی و بانک طرح های پژوهشی، نحوه چگونگی استفاده مخاطبان از امکانات تارگاه و دسترسی به مقالات علمی، معرفی دوره های آموزشی تخصصی، ارتباط با ارکان نشریات علمی کشور، ارتباط با مراکز آموزش عالی و تحقیقاتی جهت پیگیری امور پژوهشی و نظر سنجی از مخاطبان از فعالیت های بارز این مرکز در طول ایام برگزاری نمایشگاه بود.
گفتنی است، دکتر وحید احمدی معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم و برخی از روسای مراکز علمی و تحقیقاتی از غرفه مرکز اطلاعات علمی بازدید کرده و از نزدیک با آخرین دستاوردهای این مرکز آشنا شدند.
هفدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری با شرکت حدود 270 دانشگاه، پژوهشکده، سازمان و مرکز تحقیقاتی در 5 سالن از 24 تا 28 آذر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.    امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)
 

 

مناسبت روز
عناوین اصلی
نمايه ها
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
کاروان اربعین
کتاب رهنمود
کانال جهاددانشگاهی
معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی
معاونت آموزشی جهاددانشگاهی
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی
سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری ایکنا
خبرگزاری سینا پرس