4 : 56
امروز پنجشنبه 30 شهريور 1396 -
اخبار : پژوهش و فناوری

نمایه فصلنامه JIST در پایگاه بین المللی Scopus

فصلنامه علمی پژوهشی سیستم های اطلاعاتی و ارتباطات(JIST) در پایگاه بین المللی Scopus نمایه شد.
تاریخ : چهار شنبه 24 آذر 1395
ساعت: 54 : 10   بازدید کنندگان : 175 نفر
  نسخه چاپی

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات جهاددانشگاهی، فصلنامه علمی پژوهشی سیستم های اطلاعاتی و ارتباطات Journal of Information Systems and Telecommunication که توسط این پژوهشکده منتشر می گردد، در پایگاه بین المللی Scopus نمایه شد.
شیرین گیلکی مدیر انتشارات این پژوهشکده گفت: در راستای چشم انداز فصلنامه در خصوص معرفی در سطح بین المللی و نمایه سازی در پایگاه های معتبر بین المللی، و به دنبال درخواست برای نمایه در پایگاه بین المللی اسکوپوس، این فصلنامه توسط هیأت مشاوره و انتخاب محتوای اسکوپوس Content Selection & Advisory Board (CSAB) ارزیابی شده و با توجه به رویکرد بومی آن، تنوع ملیت نویسندگان، وب سایت فصلنامه و به روز بودن آن حائز احراز معیارهای ورود به پایگاه اسکوپوس شده است.
مدیر داخلی فصلنامه مذکور افزود: اسکوپوس یکی از نمایه‌های استنادی معتبر و شناخته ‌شده‌ است که اطلاعات کتاب‌شناختی حدود ۲۵ میلیون سند را در خود جمع‌آوری کرده‌ است.
وی تصریح کرد: اين فصلنامه همچنین در پايگاه‌هاي Copernicus، پایگاه استنادي علوم جهان اسلام، مرکز منطقه‌اي اطلاع‌رساني علوم و فناوري، بانک اطلاعات نشريات کشور (مگيران) و مرکز اطلاعات علمي جهاددانشگاهي (SID) نيز نمايه مي‌شود.
 


امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)
 

 

مناسبت روز
عناوین اصلی
نمايه ها
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
کاروان اربعین
کتاب رهنمود
کانال جهاددانشگاهی
معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی
معاونت آموزشی جهاددانشگاهی
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی
سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری ایکنا