15 : 6
امروز سه شنبه 28 شهريور 1396 -
اخبار : پژوهش و فناوری

جهاددانشگاهی استان همدان در نمایشگاه هفته پژوهش حضور یافت

معاونت پژوهشی جهاددانشگاهی واحد همدان با برپایی غرفه در نمایشگاه هفته پژوهش که از 14 آذر به مدت 5 روز در محل دائمی نمایشگاه بین المللی همدان بر پا بود حضور چشمگیری از خود به نمایش گذاشت.
تاریخ : يكشنبه 21 آذر 1395
ساعت: 48 : 10   بازدید کنندگان : 255 نفر
  نسخه چاپی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد همدان،
دکتر علی کلانترنیا معاون پژوهشی جهاددانشگاهی واحد استان همدان اظهار کرد: اساس هفته پژوهش این است که آخرین دستاوردهای پژوهشی و فناوری پژوهشگران، فناوران، کارآفرینان، دانشجویان و کارکنان واحد تحقیق وتوسعه ادارات و سازمان ها به نمایش گذاشته شود، تا ضمن آشنایی شرکت کنندگان با دستاورد های دیگر پژوهشگران، زمینه برای ارتقاء حوزه های فناوری و نیز همکاری های بیشتر فراهم آید.
وی ضمن اشاره به نام گذاری امسال به نام "اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل" توسط مقام معظم رهبری ، راه حل مشکلات اقتصادی کشور را در گرو تحقق اقتصاد دانش بنیان در پرتو حرکت مستمر در زمینه های پژوهشی کاربردی دانست.
کلانترنیا بیان کرد: هفته پژوهش با مدیریت کمیته پژوهشی استان و کمیته اجرایی به میزبانی دانشگاه صنعتی، نمایشگاه دستاوردهای علمی و پژوهشی در محل دائمی نمایشگاه ها برگزار شده است.
وی بیان کرد: معاونت پژوهشی جهاددانشگاهی واحد همدان نیز با در اختیار داشتن مراکز تحت مدیریت این معاونت شامل مرکز طب کار جهاددانشگاهی، مرکز خدمات تخصصی سفال و سرامیک، مرکز خون بند ناف رویان، مرکز خدمات تخصصی گیاهان دارویی، مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران و آزمایشگاه تشخیص طبی آخرین دستاورد های و خدمات تخصصی خود را در معرض بازدید علاقمندان گذاشت.
کلانترنیا گف:  معاونت پژوهشی جهاددانشگاهی همدان در حاشیه این نمایشگاه، کارگاه‌ آموزشی پژوهشی با عنوان ارزیابی اجتماعی و پیوست های فرهنگی در پروژه های شهری را با حضور اساتید مجرب استان برای دانش پژوهان برگزار کرد.امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)
 

 

مناسبت روز
عناوین اصلی
نمايه ها
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
کاروان اربعین
کتاب رهنمود
کانال جهاددانشگاهی
معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی
معاونت آموزشی جهاددانشگاهی
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی
سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری ایکنا