15 : 0
امروز سه شنبه 28 شهريور 1396 -
اخبار : پژوهش و فناوری

سومین نمایشگاه "دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار استان البرز" آغار به کار کرد

سومین نمایشگاه دستاوردهایپژوهش، فناوری و فن بازار استان البرز با عنوان «پژوهش تقاضامحور و تجاری‌سازی فناوری، زیربنای اقتصاد مقاومتی»، 16 آذر با حضور دکتر واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در محل پارک چمران کرج افتتاح شد.
تاریخ : چهار شنبه 17 آذر 1395
ساعت: 45 : 13   بازدید کنندگان : 226 نفر
  نسخه چاپی

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، سومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار استان با عنوان "پژوهش تقاضامحور و تجاری‌سازی فناوری، زیربنای اقتصاد مقاومتی" افتتاح شد.
طهایی استاندار البرز در آیین افتتاح نمایشگاه هفته پژوهش استان گفت: این نمایشگاه صحنه ای از موفقیت های تلاشگران صحنه علم و فناوری است.
رییس ستاد بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری استان البرز با تاکید بر برجام ادامه داد: ایران در این مذاکرات توانست با منطق گفتگو و استدلال دنیا را به پذیرش حقوق خود قانع کند.
استاندار البرز در پایان سخنرانی خود با اشاره به این مطلب که استان البرز به عنوان قطب علم و فناوری در سطح کشور مطرح می شود، گفت: ایجاد شرایط مناسب و امکانات برای شکوفایی استعداد جوانان در استان امری لازم و ضروری است.
محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این مراسم با بیان این که برجام سندی بین المللی و مورد تایید کشورهای امضا کننده و شورای امنیت اس،ت گفت : در صورت نقض برجام از جانب آمریکا، ایران منزوی نخواهد شد.
واعظی در ادامه با بیان اهمیت حوزه اقتصاد نرم در دنیا افزود: امروز کشوری موفق است که در حوزه قدرت نرم فعالیت نماید. قدرت نرم در حوزه اقتصاد بر دوش پژوهش و مباحث دانش بنیان است، از این رو باید توجه ویژه ای به امر پژوهش و فناوری داشته باشیم.امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)
 

 

مناسبت روز
عناوین اصلی
نمايه ها
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
کاروان اربعین
کتاب رهنمود
کانال جهاددانشگاهی
معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی
معاونت آموزشی جهاددانشگاهی
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی
سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری ایکنا