13 : 25
امروز دوشنبه 02 بهمن 1396 -
اخبار : پژوهش و فناوری
به منظور ایجاد زنجیره مدیریت دانش بنیان صورت می گیرد؛
گسترش همکاری جهاددانشگاهی و شرکت نفت مناطق مرکزی

مدیران عامل شرکت های نفت مناطق مرکزی و بهینه سازی مصرف سوخت از پروژه های درایو دور متغیر با فرکانس (VFD) و نمک زدایی الکتروستاتیک جهاددانشگاهی بازدید کردند.
تاریخ : سه شنبه 16 آذر 1395
ساعت: 16 : 10   بازدید کنندگان : 292 نفر
  نسخه چاپی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، مهندس کریمی مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی و دکتر وکیلی مدیرعامل سازمان بهینه سازی مصرف سوخت در بازدیدی که 15 آذرماه از مرکز مبدل های الکتریکی جهاد‌‌‌دانشگاهی انجام دادند بر توسعه همکاری با جهاددانشگاهی به منظور ایجاد زنجیره مدیریت دانش‌بنیان تأکید کردند.
در این بازدید که از آخرین فناوری‌های ایجاد شده جهاددانشگاهی در صنعت نفت به خصوص در حوزه تجهیزات نمک‌زدایی نفت و الکتروموتورهای دور متغیر انجام شد، حمایت صنعت نفت از ساخت داخل با محوریت فناوری‌های دانش‌بنیان در راستای پروژه های اقتصاد مقاومتی مورد تأکید مدیران عامل شرکت‌های نفت مناطق مرکزی و بهینه‌سازی مصرف سوخت قرار گرفت و مقرر شد در این زمینه تفاهم‌نامه‌ای مشترک بین جهاددانشگاهی و شرکت نفت مناطق مرکزی منعقد شود.
در این بازدید دکتر طیبی رییس جهاددانشگاهی با بیان این که شرکت ملی نفت ایران همواره در اجرای پروژه های فناورانه از جهاددانشگاهی حمایت کرده و جهاد نیز توانسته به اعتماد مسوولان وزارت نفت پاسخ مثبت دهد و آمادگی جهاددانشگاهی برای توسعه همکاری با وزارت نفت را اعلام کرد.
مهندس کریمی نیز ضمن استقبال از توسعه همکاری با اشاره به این که سیاست شرکت نفت مناطق مرکزی ایجاد زنجیره ارزش فناورانه در اجرای پروژه ها است و شرکت نفت مناطق مرکزی در راستای پروژه های اقتصاد مقاومتی با جهاددانشگاهی همکاری فناورانه خواهد داشت، بر ایجاد ارزش افزوده در پروژه ها و رسوب دانش و فناوری تأکید کرد و گفت که باید کشور در راستای اجرای پروژه های اقتصاد مقاومتی صدور محصولات فناورمحور را در دستور کار قرار دهد.


امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)
 

 

مناسبت روز
عناوین اصلی
نمايه ها
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
صفحه جهاددانشگاهی در آپارات
جهاددانشگاهی و واحدهای سازمانی آن در یک نگاه
کتاب رهنمود
کانال جهاددانشگاهی
معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی
معاونت آموزشی جهاددانشگاهی
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی
سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری ایکنا
خبرگزاری سینا پرس