7 : 35
امروز يكشنبه 05 فروردين 1397 -
اخبار : پژوهش و فناوری

رییس جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری: «ايده» و «ايده پردازي» کليدواژه اصلي توسعه همه جانبه است

ریيس جهاددانشگاهي چهارمحال و بختياري با تأکيد بر اينکه اگر در چند دهۀ اخير، نفت، منابع زيرزميني از کليدواژه‌هاي اصلي اقتصاد جهان بوده‌اند، امروز کليدواژه اصلي توسعه همه جانبه «ايده» و «ايده پردازي» است، و دنيا از منابع زيرزميني به سمت منابع مغزي و طرح ايده تغيير روش داده است.
تاریخ : شنبه 29 آبان 1395
ساعت: 57 : 10   بازدید کنندگان : 486 نفر
  نسخه چاپی

به گزارش روابط عمومي جهاددانشگاهي چهارمحال و بختياري، وحيد خليلي اردلي در آيين رونمايي از بانک جشنواره ايده‌هاي سبزکوه، برگزاري نخستين جشنوارۀ ايده سبزکوه در استان را مايه افتخار دانست و افزود: حوزه‌هاي پژوهشي و فناوري بايد به جديت جلو بروند و از آن‌ها دست‌گيري شود.
خليلي با اشاره به اينکه افتخار مي‌کنيم که بگوييم فرهنگ تبديل دانايي به توانايي بر گرفته از فرهنگ اسلامي ايراني است گفت: توانايي مبتني بر دانش که توليد دارايي و ثروت و درنهايت مانايي مي‌کند، يک فرهنگ کاملا بومي است.
وي يا تأکيد بر اينکه در دهه‌هاي اخير کليدواژه‌هاي نفت، منابع زيرزميني و دلار کليدواژه‌هاي اصلي اقتصاد جهان بودند ولي امروز کليدواژه اصلي توسعه، ايده است، افزود: دنيا از منابع زيرزميني به سمت منابع مغزي و طرح ايده تغيير روش داده است.
رئيس جهاد دانشگاهي استان تصريح کرد: هرکسي به تکرار کلمه ايده در چهارمحال و بختياري کمک کند خدمتي ماندگار کرده است و نهالي ثمربخش کاشته است.
 امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)
 

 

مناسبت روز
عناوین اصلی
نمايه ها
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
توصیه های سفر در سال 1397
صفحه جهاددانشگاهی در آپارات
جهاددانشگاهی و واحدهای سازمانی آن در یک نگاه
کتاب رهنمود
کانال جهاددانشگاهی
معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی
معاونت آموزشی جهاددانشگاهی
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی
سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری ایکنا
خبرگزاری سینا پرس