7 : 26
امروز چهار شنبه 04 بهمن 1396 -
اخبار : پژوهش و فناوری

مقاله گروه انفورماتیک سرطان پژوهشکده سرطان پستان تنها مقاله برتر "کنفرانس ملی نوآوری در مدیریت سیستم ها و فناوری اطلاعات با رویکرد کسب و کار"

مقاله گروه انفورماتیک سرطان پژوهشکده سرطان پستان با عنوان "مدل کسب و کار نوآورانه برای کلینیک بیماری های پستان پژوهشکده سرطان پستان جهاد دانشگاهی"، تنها مقاله برتر "کنفرانس ملی نوآوری در مدیریت سیستم ها و فناوری اطلاعات با رویکرد کسب و کار" معرفی شد.
تاریخ : يكشنبه 02 آبان 1395
ساعت: 46 : 16   بازدید کنندگان : 376 نفر
  نسخه چاپی

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده سرطان پستان جهاد دانشگاهی، دراین مقاله نوآوری ایجاد شده در مدل کسب و کار کنونی کلینیک تخصصی سرطان پستان با تکنیک کانواس مدل دکتر آستروالدر ارائه شد و راهکارهای ارائه شده در جهت افزایش کیفیت خدمات سلامت و کاهش هزینه های درمان با رویکرد نوآوری می باشد.
این مقاله با ارائه محسن گلی  عضو گروه پژوهشی انفورماتیک سرطان پژوهشکده ، بین بیش از 200 مقاله به عنوان تنها مقاله برتر "کنفرانس ملی نوآوری در مدیریت سیستم ها و فناوری اطلاعات با رویکرد هوشمندی کسب وکار " انتخاب شد.
لازم به ذکر است؛ این سومین مقاله برتر گروه پژوهشی انفورماتیک سرطان، طی یک سال گذشته است که در کنگره های مختلف برگزیده شده.


امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)
 

 

مناسبت روز
عناوین اصلی
نمايه ها
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
صفحه جهاددانشگاهی در آپارات
جهاددانشگاهی و واحدهای سازمانی آن در یک نگاه
کتاب رهنمود
کانال جهاددانشگاهی
معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی
معاونت آموزشی جهاددانشگاهی
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی
سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری ایکنا
خبرگزاری سینا پرس