21 : 8
امروز يكشنبه 02 مهر 1396 -
اخبار : پژوهش و فناوری

مقاله گروه انفورماتیک سرطان پژوهشکده سرطان پستان تنها مقاله برتر "کنفرانس ملی نوآوری در مدیریت سیستم ها و فناوری اطلاعات با رویکرد کسب و کار"

مقاله گروه انفورماتیک سرطان پژوهشکده سرطان پستان با عنوان "مدل کسب و کار نوآورانه برای کلینیک بیماری های پستان پژوهشکده سرطان پستان جهاد دانشگاهی"، تنها مقاله برتر "کنفرانس ملی نوآوری در مدیریت سیستم ها و فناوری اطلاعات با رویکرد کسب و کار" معرفی شد.
تاریخ : يكشنبه 02 آبان 1395
ساعت: 46 : 16   بازدید کنندگان : 303 نفر
  نسخه چاپی

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده سرطان پستان جهاد دانشگاهی، دراین مقاله نوآوری ایجاد شده در مدل کسب و کار کنونی کلینیک تخصصی سرطان پستان با تکنیک کانواس مدل دکتر آستروالدر ارائه شد و راهکارهای ارائه شده در جهت افزایش کیفیت خدمات سلامت و کاهش هزینه های درمان با رویکرد نوآوری می باشد.
این مقاله با ارائه محسن گلی  عضو گروه پژوهشی انفورماتیک سرطان پژوهشکده ، بین بیش از 200 مقاله به عنوان تنها مقاله برتر "کنفرانس ملی نوآوری در مدیریت سیستم ها و فناوری اطلاعات با رویکرد هوشمندی کسب وکار " انتخاب شد.
لازم به ذکر است؛ این سومین مقاله برتر گروه پژوهشی انفورماتیک سرطان، طی یک سال گذشته است که در کنگره های مختلف برگزیده شده.


امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)
 

 

مناسبت روز
عناوین اصلی
نمايه ها
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
کاروان اربعین
کتاب رهنمود
کانال جهاددانشگاهی
معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی
معاونت آموزشی جهاددانشگاهی
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی
سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری ایکنا
خبرگزاری سینا پرس