7 : 45
امروز يكشنبه 05 فروردين 1397 -
اخبار : پژوهش و فناوری

تفاهم‌نامه همکاري مشترک ميان جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختیاری و کارخانه خميرمايه ناغان امضا شد

ریيس جهاددانشگاهي چهارمحال و بختياري از عقد تفاهم‌نامه همکاري ميان جهاددانشگاهي واحد استان و کارخانه خميرمايه ناغان و همچنين هماهنگي‌هاي صورت گرفته به منظور آغاز فعاليت‌هاي مشترک براي انجام پژوهش‌هاي کاربردي زيست محيطي خبر داد.
تاریخ : شنبه 10 مهر 1395
ساعت: 19 : 9   بازدید کنندگان : 538 نفر
  نسخه چاپی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی چهارمحال و بختياري، وحيد خليلي اردلي، اظهار کرد: اين تفاهم‌نامه به منظور بررسي، تحقيق و مشاوره امکان سنجي تصفيه پساب صنعتي کارخانه خمير مايه ناغان به امضا رسيد.
وي هدف از انعقاد و اجراي اين تفاهم‌نامه را امکان سنجي تصفيه پساب صنعتي کارخانه خمير مايه ناغان توسط جهاددانشگاهي واحد استان عنوان کرد.
خليلي اردلي ارایه مشاوره پژوهشي و تخصصي، استفاده مطلوب از توانايي‌ها و امکانات علمي، تخصصي و پژوهشي جهاددانشگاهي و پژوهشکده محيط زيست جهاددانشگاهي، براي انجام پروژه‌هاي پژوهشي، خدمات مشاوره‌اي و نظارتي کارخانه خميرمايه ناغان و تبادل اطلاعات علمي و آموزش را از جمله موضوعات اين تفاهم‌نامه برشمرد.
خليلي اردلي گفت: در کنار انجام و اجراي پژوهش‌هاي کاربردي در حوزه‌هاي فناوري اطلاعات، جوش‌هاي صنعتي، گردشگري و صنايع دستي، تحقيقات کاربردي مربوط به محيط زيست از جمله رويکردها و زمينه‌هاي پژوهشي است که واحد استاني با استفاده از توان متخصصان خود و تجربه و توان واحدهاي جهاددانشگاهي بر روي آنها تمرکز جدي دارد و چندين طرح فناورانه تا کنون ارایه داده است.
خليلي، طرح مطالعاتي جداسازي آب شرب از فضاي سبز شهرستان شلمزار و طرح مطالعاتي تفکيک زباله از مبدا در فرخ‌شهر را از جمله اين اقدامات برشمرد.


امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)
 

 

مناسبت روز
عناوین اصلی
نمايه ها
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری اسلامی ایران
پیوندها
توصیه های سفر در سال 1397
صفحه جهاددانشگاهی در آپارات
جهاددانشگاهی و واحدهای سازمانی آن در یک نگاه
کتاب رهنمود
کانال جهاددانشگاهی
معاونت پژوهش و فناوری جهاددانشگاهی
معاونت آموزشی جهاددانشگاهی
معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی
سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان
خبرگزاری ایسنا
خبرگزاری ایکنا
خبرگزاری سینا پرس